Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
29 жовтня 2018

Розпочато роботу Повноважної конференції МСЕ

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що сьогодні, 29 жовтня,  розпочала свою роботу Повноважна конференція Міжнародного союзу електрозв’язку (ПК-18), яка проходить у Дубаї (ОАЕ) і триватиме до 16 листопада. 

Під час урочистої церемонії відкриття ПК-18, на якій був присутній  Прем’єр-міністр і віце-президент ОАЕ Емір Дубаї Шейх Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум (Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum), учасників заходу привітав Генеральний секретар ООН пан Антоніу Гутерреш (António Manuel de Oliveira Guterres), виступили  Генеральний секретар МСЕ пан Хоулінь Чжао (Houlin Zhao) та голова Адміністрації зв’язку ОАЕ, Голова Органу регулювання телекомунікацій ОАЕ пан Талал Хумаід Бехул (Talal Hamid Belhoul).

Цього року участь у роботі ПК-18 беруть близько 2 тисяч учасників зі 170 держав – членів МСЕ, які представляють уряди, приватний сектор, міжнародні та регіональні організації.

До складу української делегації на цьому заході, яку очолює  Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, входять представники Адміністрації Держспецзв’язку (Адміністрації зв’язку України) та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Членство України в МСЕ, активна участь в її поважних органах та регулярних заходах збагачують невичерпним досвідом конструктивної співпраці на благо всіх держав – членів Союзу і, водночас, є ефективною платформою для відстоювання Україною свого суверенного права регулювати власні телекомунікації та використовувати власні ресурси радіочастот і нумерації в межах визнаної території нашої держави», – зазначив Леонід Євдоченко напередодні ПК-18. «Результатом плідної системної взаємодії Адміністрації Держспецзв’язку та МЗС України з керівництвом МСЕ та державами-членами стали визнання й офіційна підтримка МСЕ та особисто Генеральним Секретарем МСЕ паном Чжао позиції України стосовно територіальних кодів нумерації («65» і «69») на мережах загального користування тимчасово окупованих територій України в Криму», –  наголосив Голова Держспецзв’язку.

Як зазначив Леонід Євдоченко, останнім часом Росія неодноразово намагалася привласнити територіальні коди нумерації України «65» та «69», визначені для Автономної Республіки Крим і міста Севастополь. За результатами проведеної Адміністрацією Держспецзв’язку спільно з МЗС України системної та наполегливої роботи МСЕ підтримав позицію України, що такі неправомірні дії РФ суперечать нормам міжнародного права у сфері телекомунікацій, призводять до порушення цілісності міжнародної системи нумерації, визначеної Рекомендаціями МСЕ-Т Е.164 (11/2010), Е.212 (05/2008), та відповідної маршрутизації трафіку в  мережах електрозв’язку загального користування.  В офіційному повідомленні України підкреслено, що код країни «+380» і код рухомого зв’язку країни або код географічної території «255» повинні використовуватися для ідентифікації лінії виклику та для надання міжнародних телекомунікаційних послуг у межах міжнародно визнаних кордонів України, які включають її тимчасово окуповану територію. Україна закликала всіх операторів телекомунікацій утримуватися у їх країнах від маршрутизації вихідного/вхідного міжнародного трафіку, отриманого за допомогою кодів номерного плану РФ, які були призначені операторам РФ для використання на території Криму, та під міжнародним кодом ідентифікації суходільних мереж з радіодоступом «250» (МСС) кодів ідентифікації (MNC): 32; 33; 34; 60.

Генеральним секретарем МСЕ опубліковано заяву, у якій підтверджено суверенне право України регулювати свої телекомунікації в рамках своїх міжнародно визнаних кордонів. У своїй заяві пан Хоулінь Чжао підкреслив, що МСЕ як спеціалізоване агентство ООН і надалі дотримуватиметься резолюції №68/262 (2014) ГА ООН, у частині «не визнавати жодних змін статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополь» і «утримуватися від будь-яких дій чи кроків, які можна було би тлумачити як визнання будь-якого такого зміненого статусу», а також відповідних положень резолюцій №71/205 (2016) та №72/190 (2017) ГА ООН, які стосуються цього статусу.

Офіційні заяви України та Генерального секретаря МСЕ опубліковано в Операційному бюлетені МСЕ від 15.10.2018 №1158.

Формуючи завдання представникам української делегації на ПК-18, Голова Держспецзв’язку наголосив, що Україну включено до складу Європейської регіональної групи Сектору розвитку електрозв’язку МСЕ.  «Уперше українську делегацію наділено повноваженнями в МСЕ відстоювати та просувати національні інтереси України з позиції повноправного члена спільноєвропейської платформи», – відзначив Леонід Євдоченко.

До порядку денного ПК-18 включено питання щодо Стратегічного та Фінансового плану МСЕ на 2020–2023 роки, розгляду низки важливих міжнародних документів, спрямованих на зміцнення рівня довіри й безпеки під час використання  інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток мереж наступних поколінь, подолання цифрового розриву та подальшу розбудову відкритого інформаційного суспільства у світі.

У рамках ПК-18 пройдуть вибори до Ради МСЕ, а також будуть обрані Генеральний секретар МСЕ, заступник Генерального секретаря, директори трьох Бюро МСЕ та члени Радіорегламентарного комітету.

Україною на посаду члена Радіорегламентарного комітету МСЕ від регіону С запропоновано переобрати доктора Євгена Хаірова (був обраний до Радіорегламентарного комітету МСЕ на ПК-14).

 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

43794197640_c0ba155414_h

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України