Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
13 жовтня 2018

Вітаємо з Днем захисника України!

 

Прес-служба Держспецзв’язку від імені всього особового складу вітає з Днем захисника України! Щиро віримо, що Покрова Пресвятої Богородиці захистить мужніх воїнів, які героїчно боронять незалежність і територіальну цілісність України, убереже під покровом Божої Благодаті українські родини, наші землю й країну!

На урочистостях, що відбулися в Держспецзв’язку 12 жовтня, Голова Служби Леонід Євдоченко привітав співробітників, які з честю виконують військовий обов’язок у районі проведення операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, ветеранів, військовослужбовців, що забезпечують надійний захист і безпеку державних стратегічних інформаційних ресурсів, відповідаючи на сучасні виклики гібридної війни проти нашої держави. 

«Сьогодні наша Служба – це важлива складова сектору безпеки і оборони України. Наші військовослужбовці гідно захищають інформаційний простір держави, упроваджують нові безпекові технології, убезпечують стратегічні комунікації, масштабуючи національний контур кіберзахисту на всю критичну інфраструктуру країни», – зазначив у своєму виступі Голова Держспецзв’язку.

12 жовтня Держспецзв’язку також відмічає професійне свято – День урядового зв’язку.

Урядовий зв’язок завжди був одним з наріжних каменів української державності. Ще в далекому 1918 році Гетьман Павло Скоропадський, уособлюючи повноту військової та цивільної влади, створив окремий відділ зв’язку для управління державою й армією. Підпорядкування урядового та спеціального зв’язку українській владі стало одним з перших кроків на сучасному етапі державотворення незалежної України. 

З професійним святом співробітників Держспецзв’язку привітали також присутні на заході представники Міністерства оборони та Збройних Сил України, Національної поліції, Служби безпеки, інших міністерств і відомств, колишні керівники та ветерани Держспецзв’язку.

Особливо теплу та родинну атмосферу, яка вже стала традицією цього урочистого заходу, створили спогади наших ветеранів і святковий концерт, підготовлений співробітниками Держспецзв’язку та їх родинами.

Під час урочистостей багатьох співробітників і військовослужбовців Держспецзв’язку відзначено державними та відомчими нагородами. Особливою подією стало вручення сертифікатів на квартири військовослужбовцям Управління Держспецзв’язку в Одеській області.

 

Вітаємо з Днем захисника України!

З професійним святом – Днем урядового зв’язку!

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

Слава Україні!

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

DSCN0320

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України