Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
13 жовтня 2018

Вітаємо з Днем захисника України!

 

Прес-служба Держспецзв’язку від імені всього особового складу вітає з Днем захисника України! Щиро віримо, що Покрова Пресвятої Богородиці захистить мужніх воїнів, які героїчно боронять незалежність і територіальну цілісність України, убереже під покровом Божої Благодаті українські родини, наші землю й країну!

На урочистостях, що відбулися в Держспецзв’язку 12 жовтня, Голова Служби Леонід Євдоченко привітав співробітників, які з честю виконують військовий обов’язок у районі проведення операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій, ветеранів, військовослужбовців, що забезпечують надійний захист і безпеку державних стратегічних інформаційних ресурсів, відповідаючи на сучасні виклики гібридної війни проти нашої держави. 

«Сьогодні наша Служба – це важлива складова сектору безпеки і оборони України. Наші військовослужбовці гідно захищають інформаційний простір держави, упроваджують нові безпекові технології, убезпечують стратегічні комунікації, масштабуючи національний контур кіберзахисту на всю критичну інфраструктуру країни», – зазначив у своєму виступі Голова Держспецзв’язку.

12 жовтня Держспецзв’язку також відмічає професійне свято – День урядового зв’язку.

Урядовий зв’язок завжди був одним з наріжних каменів української державності. Ще в далекому 1918 році Гетьман Павло Скоропадський, уособлюючи повноту військової та цивільної влади, створив окремий відділ зв’язку для управління державою й армією. Підпорядкування урядового та спеціального зв’язку українській владі стало одним з перших кроків на сучасному етапі державотворення незалежної України. 

З професійним святом співробітників Держспецзв’язку привітали також присутні на заході представники Міністерства оборони та Збройних Сил України, Національної поліції, Служби безпеки, інших міністерств і відомств, колишні керівники та ветерани Держспецзв’язку.

Особливо теплу та родинну атмосферу, яка вже стала традицією цього урочистого заходу, створили спогади наших ветеранів і святковий концерт, підготовлений співробітниками Держспецзв’язку та їх родинами.

Під час урочистостей багатьох співробітників і військовослужбовців Держспецзв’язку відзначено державними та відомчими нагородами. Особливою подією стало вручення сертифікатів на квартири військовослужбовцям Управління Держспецзв’язку в Одеській області.

 

Вітаємо з Днем захисника України!

З професійним святом – Днем урядового зв’язку!

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

Слава Україні!

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

DSCN0320

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України