Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
25 вересня 2018

Інформаційне повідомлення щодо забезпечення Концерном РРТ аналогового мовлення НСТУ

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2018 №667 Концерн РРТ продовжує аналогове мовлення для визначених Національною радою з питань телебачення і радіомовлення каналів мовлення на територіях України, що межують з Російською Федерацією, та тимчасово окупованими територіями. На цих територіях аналогові програми НСТУ поширюються. Концерном РРТ прийнято рішення про припинення аналогового мовлення НСТУ на інших територіях країни з 6:27 25 вересня 2018 року.

Протягом 2018 року Концерн РРТ надавав НСТУ послуги аналогового телерадіомовлення, проте, посилаючись на недостатнє фінансування, НСТУ відмовилося укладати договір на отримання таких послуг і не проводило їх оплату. За інформацією Концерну РРТ, станом на 24 вересня заборгованість НСТУ за фактично спожиті послуги становить 69,4 млн грн.

У зв’язку з відключенням аналогового мовлення структура доходів Концерну РРТ суттєво змінилася й на сьогодні їх обсяги недостатні для покриття видатків на забезпечення телерадіомовлення НСТУ. Неодноразові звернення Концерну РРТ до НСТУ про погашення заборгованості, а також клопотання Адміністрації Держспецзв’язку про виділення в установленому порядку додаткових коштів на такі цілі не мали позитивних результатів.

На сьогодні через заборгованість за спожиті енергоносії розпочато процес відключення об’єктів Концерну РРТ від мереж енергоживлення (12 філій отримали відповідні попередження). Така ситуація може призвести до припинення цифрового телерадіомовлення на території України та її регіонів– понад 95% передавачів цифрового телерадіомовлення розташовано на об’єктах Концерну РРТ.

Ураховуючи викладене, з метою забезпечення цифрового телерадіомовлення, недопущення його зупинення в часі та/або на окремих територіях держави й гарантованого забезпечення конституційних прав громадян на доступ до інформації Концерн РРТ був змушений прийняти рішення про припинення надання послуг НСТУ до врегулювання подальших договірно-фінансових зобов’язань.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України