Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
15 серпня 2018

Держспецзв’язку стверджує європейський вибір нашої держави: відбувся перехід України до Європейської регіональної групи МСЕ

 

15 серпня 2018 року відбувся перехід України до Європейської регіональної групи Сектору розвитку електрозв’язку МСЕ.

Рішення про перехід з регіональної групи для країн СНД до Європейської групи, прийняте Генеральним секретарем МСЕ, стало наслідком наполегливих зусиль Адміністрації Держспецзв’язку, Міністерства закордонних справ України та принципової позиції Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка.

Зміни, що відбулися, мають надати позитивний імпульс поглибленню євроінтеграційних процесів у галузях електрозв’язку та кібербезпеки, дозволять українським фахівцям долучитися до найновіших технологій у цих сферах і забезпечать застосування ефективніших механізмів просування національних інтересів України під час вироблення спільноєвропейської позиції щодо ключових питань у  рамках МСЕ.

Інформаційна довідка. Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) – спеціалізована установа ООН у сфері глобального електрозв’язку. Україна є повноправним членом МСЕ з 1947 року. До 2018 року Україна була віднесена МСЕ до регіональної групи для країн СНД (головний офіс – Москва; очолює представник РФ).

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України