Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
3 березня 2018

Відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 02 березня 2018 року Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко провів в Адміністрації Держспецзв’язку чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.

Ключовими питаннями, які пропонувалися до обговорення, були такі: створення на базі Концерну РРТ національної цифрової багатоканальної телемережі; кінцева дата припинення використання радіотехнології аналогового телевізійного мовлення.

Леонід Євдоченко проінформував присутніх про хід реалізації рішення Уряду зі створення на базі концерну РРТ державного цифрового мультиплекса. Він повідомив, що за умови оперативного погодження відповідними державними інституціями всіх необхідних питань уже наприкінці 2018 року близько 80% території України буде покрито цифровим сигналом державного оператора.

За результатами обговорення поточних питань переходу на цифрове мовлення було прийнято низку принципових рішень. Зокрема, Міжвідомчою координаційною групою підтримано проект Плану поетапного вимкнення аналогового мовлення, схвалений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення, та рекомендовано його затвердити до 15 березня.

Головуючий особливо підкреслив важливість додержання строків, визначених Кабінетом Міністрів України у постанові від 19.07.2017 № 563 у редакції від 09 серпня 2017 року, та закликав усіх присутніх докласти всіх зусиль, аби всіляко сприяти тому, щоб це відбулося в чітко встановлений термін.

Наразі згідно з чинним законодавством прийняття остаточного рішення про поетапне припинення аналогового мовлення належить до компетенції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Також Міжвідомчою координаційною групою прийнято рішення визначити Одеську область першою, з якої розпочнеться вимкнення аналогового мовлення в Україні.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

IMG_7160_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України