Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
29 березня 2017

Голова Держспецзв’язку: забезпечити роботу Реєстру е-декларування – пріоритет і невідкладне завдання Служби

 

За результатами розгляду на засіданні Уряду (29.03.2017) проблематики функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко дав доручення ДП «УСС» та ряду причетних підрозділів Служби вжити комплекс вичерпних заходів для забезпечення роботи Реєстру на другому етапі подання е-декларацій.

«Максимально долучитися до процесу завершення другого етапу електронного декларування, сформувати виважені пропозиції стосовно належної ресурсної модернізації ІТС Реєстру з урахуванням сучасних практик кіберзахисту його ресурсів – це не тільки пріоритет і невідкладне завдання Держспецзв’язку, це справа честі і професіоналізму фахівців Служби» – наголосив Леонід Євдоченко проводячи розстановку завдань, спрямованих на виконання доручення Прем’єр-Міністра України.

ДП «УСС» як адміністратор Реєстру запевнив, що у взаємодії з профільними підрозділами Держспецзв’язку вживав і вживає усіх можливих заходів для забезпечення роботи Реєстру. Першочергове завдання на сьогодні – безумовне забезпечення можливості подання до 1 квітня 2017 року е-декларацій тими категоріями осіб, для яких додержання власне цього терміну є вимогою Закону.

Прес-служба Держспецзв’язку звертається до шановних декларантів, які наразі подають декларацію вперше і для кого термін подання е-декларації був продовжений до 1 травня 2017 року: просимо звернути увагу, що ви маєте можливість і час подати декларацію і після 31 березня протягом квітня 2017 року.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України