Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2012


версія для друку
30 жовтня 2012

«Стороннє втручання в роботу інформаційно-аналітичної системи «Вибори народних депутатів України» є неможливим», - заява Держспецзв’язку

 

До Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) надходять численні звернення журналістів з проханням прокоментувати можливість втручання або контролю роботи серверу Центральної виборчої комісії України.

У зв’язку із цим прес-служба Держспецзв’язку інформує про таке.

В інформаційно-аналітичній системі «Вибори народних депутатів України», за допомогою якої здійснюється отримання інформації про підрахунок голосів від окружних виборчих комісій, товариством з обмеженою відповідальністю «Медірент» відповідно до вимог нормативних документів з технічного захисту інформації побудовано комплексну систему захисту інформації (КСЗІ). Система пройшла державну експертизу, за результатами якої було отримано позитивний експертний висновок Державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 12 жовтня 2012 року № 6536 та атестат відповідності Держспецзв’язку.

Створена КСЗІ надійно забезпечує захист інформації в інформаційно-аналітичній системі відповідно до нормативних документів, що унеможливлює будь-яке стороннє втручання та забезпечує цілісність і доступність інформаційних ресурсів.

Водночас повідомляємо про те, що 28 жовтня 2012 року о 16.04 було розпочато територіально розподілену DdоS-атаку на офіційне Інтернет-представництво Президента України та офіційний веб-сайт Центрвиборчкому. Найбільша потужність атаки складала 62 Мбіт/сек. Географія атаки розподілялась таким чином: 64 % - з території України, 31 % - з країн азіатсько-тихоокеанського регіону.

Крім того, протягом доби 28 жовтня було зафіксовано понад 2300 мережевих атак, успішна реалізація яких могла призвести до порушення цілісності та достовірності інформації, розміщеної на офіційному Інтернет-представництві Президента України та офіційному веб-сайті Центрвиборчкому.

Силами фахівців Держспецзв’язку загрози було успішно локалізовано та заблоковано. При цьому захист здійснювався за допомогою Єдиної точки доступу органів державної влади до мережі Інтернет, у складі якої функціонує програмно-апаратний комплекс захисту від розподілених мережевих атак.

 Прес-служба Держспецзв’язку

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України