Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
16 листопада 2017

У Держспецзв’язку урочисто відзначили

День працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

16 листопада в Держспецзв’язку відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. У заході взяли участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко, керівник галузевої профспілки Микола Стародуб, ветерани галузі й представники громадських організацій.

На початку свого вітального слова Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко передав колективу Служби поздоровлення Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з нагоди свята. У своєму виступі він закцентував увагу присутніх на ключовому значенні сфери зв’язку та телекомунікацій у справі побудови нової, технологічної моделі нашої держави й розвитку сучасної цифрової економіки в Україні, її швидкої інтеграції до світового інформаційного простору.

Голова Держспецзв’язку окремо зупинився на ролі Служби в забезпеченні інформаційної безпеки країни та на досягнутих нею успіхах у протидії проявам гібридної агресії. Зокрема було відзначено, що спільними зусиллями Держспецзв’язку та інших відповідних міністерств і відомств удалося відновити інформаційне мовлення українського телебачення й радіо на територіях Донецької та Луганських областей, що дало змогу великою мірою нейтралізувати шкідливий вплив російської пропаганди на українських громадян, які проживають на ціх територіях.

У цей святковий день Голова Держспецзв’язку побажав представникам галузі, ветеранам та гостям добробуту, натхнення, сил і життєвої енергії, нових відкриттів і звершень у почесній та надзвичайно відповідальній справі служіння Українському народові.

З нагоди свята представників державних установ, провідних підприємств і компаній, що працюють у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій відзначили почесними грамотами та подяками, зокрема від Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Голови Київської міської державної адміністрації.

 

Прес-служба Держспецзв'язку

 

 

IMG_7069

 

IMG_7027

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України