Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
13 жовтня 2017

Урядовому зв’язку України – 25 років: професійність, надійність, безпека

 

12 жовтня 2017 року в Держспецзв’язку відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня урядового зв’язку, якому виповнилось 25 років.

У своєму вітальному слові Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко подякував співробітникам та ветеранам Служби за вагомий внесок у забезпечення розвитку сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, багаторічну працю, високий професіоналізм. «Наші військовослужбовці, як і їхні діди та прадіди у воєнні часи, і сьогодні виборюють національну незалежність і державність нашої країни, протистоять новітнім викликам гібридної війни. Система урядового зв’язку, зокрема її польова компонента, що була розгорнута в найкоротші строки, надали можливість забезпечити стале управління силами АТО від початку загострення військово-політичної ситуації на Сході країни», - зазначив Голова Держспецзв’язку та окреслив головні вектори розвитку системи урядового зв’язку України.

З нагоди свята багатьох співробітників та військовослужбовців Держспецзв’язку було відзначено державними та відомчими нагородами, зокрема грамотами Верховної Ради України, відзнаками Кабінету Міністрів України та Ради національної безпеки і оборони України,  подяками Голови Київської міської державної адміністрації, а також нагороджено відзнаками Держспецзв’язку.

Завершились урочистості святковим концертом, на якому свої різнобарвні таланти та сердечні привітання дарували присутнім співробітники Держспецзв’язку та їх родини.

                                                       

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_5698

 

IMG_4888

 

IMG_4921

 

IMG_4934

 

IMG_4968

 

IMG_4963

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України