Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
27 лютого 2017

Представники Адміністрації Держспецзв’язку взяли участь у курсі з актуальних питань євроатлантичної інтеграції

 

            21 – 23 лютого 2017 року у Дипломатичній академії Міністерства закордонних справ України проходив перший модуль інформаційно-ознайомчого курсу з євроатлантичної інтеграції, участь у якому взяли представники Адміністрації Держспецзв’язку.

         Курс розроблено Програмою професійної підготовки Україна-НАТО, яка визначена одним із пріоритетів Комплексного пакета допомоги НАТО для України, прийнятого на Саміті НАТО у Варшаві в липні 2016 року у партнерстві з Урядовим офісом з європейської і євроатлантичної інтеграції України Секретаріату Кабінету Міністрів України. 

         Участь у заході взяли більше ніж 90 представників міністерств та відомств України, відповідальних за питання співробітництва з НАТО, а також Апарату РНБОУ та Апарату Верховної Ради України. 

         Під час відкриття заходу з вітальними промовами виступили Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, Голова представництва НАТО в Україні, Директор Офісу зв’язку НАТО Александер Вінніков.

         З метою підвищення рівня обізнаності щодо основних питань діяльності НАТО та державної політики євроатлантичної інтеграції України під час курсу розглядалися такі питання, як практичне співробітництво Україна-НАТО, дорадча допомога і комплексна реформа сектору безпеки та оборони України та участь у ній країн-членів НАТО, сучасне оборонне планування та бюджетування, кризовий менеджмент, стратегічні комунікації.

Прес-служба Держспецзв’язку


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України