Пошук

Розширений пошук

State Service of Special Communications and Information Protection of Ukraine is pleased to announce The XIX International Scientific and Research Conference INFORMATION SECURITY IN INFORMATION AND TELECOMUNICATION SYSTEMS
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
21 лютого 2017

У зоні АТО нейтралізують ворожу пропаганду

за допомогою радіостанції «Пульс»

 

З 17 лютого поточного року з метою нейтралізації інформаційної впливу сепаратистських та російських мовників у деяких населених пунктах Луганської області розпочато трансляцію радіостанції «Пульс».

Концерном РРТ (філія ПАТ НСТУ «Луганська регіональна дирекція») введено в експлуатацію радіомовні FM-передавачі у Біловодську на частоті 102,1 МГц та у Зоринівці на частоті 100,1 МГц, у Марківці на частоті 102,9 МГц та у Сватовому на частоті 103,5 МГц.

Передавачі вводяться в дію згідно з дозволами на тимчасове мовлення на час проведення АТО, що були надані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Усе необхідне радіопередавальне обладнання було придбано власним коштом Концерну РРТ й змонтовано на об’єктах Луганської філії.

Найближчим часом Концерном РРТ планується подальше розширення мережі мовлення радіостанції «Пульс» у Троїцькому та  Білолуцьку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 


ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України