Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
4 липня 2017

Леонід Євдоченко: знято чергові бар’єри на шляху впровадження в країні технологій 4G

 

04.07.2017 відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому затверджено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Прийняті Урядом зміни розширюють можливості впровадження в країні технологій 4 G (діапазони 1.8, 2.6 Ггц).

«Ми зробили черговий крок на шляху до практичного впровадження в Україні новітніх технологій електронних комунікацій, так потрібних для успішної реалізації реформ, які проводяться сьогодні  в усіх сферах суспільного життя, та надання потужного позитивного імпульсу розвиткові цифрової економіки країни» – зазначив Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко.

Також згідно з унесеними до Плану використання радіочастотного ресурсу України змінами кінцевий термін повного переходу на цифрове телерадіомовлення  перенесено на червень 2018 року.

«Відповідно до Плану заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення, затвердженого Кабінетом Міністрів у 2016 році, остаточний перехід від аналогового до цифрового телебачення має відбутися відповідно до Порядку поетапного відключення аналогового телерадіомовлення, який має розробити Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Однак, за інформацією Нацради, сьогодні існує ряд фінансових і соціально-економічних проблем, які стримують розроблення такого Порядку та процес переходу від аналогового до цифрового телерадіомовлення. У зв’язку з цим пропонується продовжити строки використання радіотехнології “аналогове телевізійне мовлення” до 30 червня 2018 року», – доповів Леонід Євдоченко під час засідання Уряду.

Прес-служба Держспецзв’язку інформує про готовність до активної співпраці з уповноваженими інституціями країни задля якнайшвидшого переходу України на сучасні цифрові технології та про наявність уже сьогодні технічної можливості завершити цей процес.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України