Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
13 квiтня 2018

Відбувся Київський Безпековий Форум

 

У Києві завершився 11-й Київський Безпековий Форум, який уже традиційно став однією з найбільш представницьких міжнародних дискусійних платформ в Україні.

Цьогоріч Форум був присвячений обговоренню новітніх глобальних викликів світовій безпеці, демократії та стабільності. Особливий акцент у дискусії був зроблений на обговоренні  ролі та місця нашої держави в цих загальних процесах. Зокрема йшлося й про нові підходи та оптимізацію взаємодії України та її союзників в умовах наростаючої нестабільності у світі.

У роботі заходу взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко. На полях Форуму ним був проведений ряд зустрічей з представниками іноземних урядів, міжнародних організацій та експертної спільноти. Зокрема відбувся обмін думками з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймондасом Кароблісом, під час якого була досягнута згода щодо подальшого продовження конструктивного діалогу між двома відомствами.

11-й Київський Безпековий Форум, що об’єднав відомих політиків, представників урядів та незалежних міжнародних експертів, а також впливових інтелектуалів і представників академічної спільноти, став знаковою подією на світовій політичній мапі й створив нові перспективні напрями у вирішенні складних міжнародних питань.

 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

kbf2018.png

 

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України