Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
21 березня 2018

Делегація Держспецзв’язку взяла участь у Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві

 

У період з 19 по 23 березня у м. Женева (Швейцарія) відбувається щорічний Форум Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (Форум ВСІС – 2018), організаторами якого виступили Міжнародний союз електрозв’язку, ЮНЕСКО, ЮНКТАД і ПРООН за участю інших установ ООН.

Форум ВСІС – захід високого рівня, метою якого є розгляд та обговорення результатів роботи з імплементації рішень Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства, прийнятих у 2003 та 2005 роках, а також подальших дій до 2030 року. Тема цьогорічного Форуму: «Використання ІКТ для побудови суспільств, заснованих на інформації та знаннях, в інтересах досягнення Цілей сталого розвитку».

Цьогорічний Форум зібрав більше ніж 2500 учасників, у тому числі близько 500 високопосадовців, зокрема міністрів з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), лідерів громадянського суспільства, науковців, підприємців зі 150 країн.

Участь у роботі Форуму ВСІС – 2018 взяла делегація Держспецзв’язку на чолі з Головою Служби Леонідом Євдоченком.

Основна увага учасників Форуму була зосереджена на ознайомленні з кращим досвідом реалізації національних стратегій розбудови інформаційного суспільства. 

Заходи високого рівня Форуму ВСІС – 2018 були спрямовані на обговорення питань подолання цифрової нерівності, побудови довіри та безпеки при використанні ІКТ, впровадження цифрової економіки, торгівлі, освіти, а також на інших напрямах діяльності ВСІС.

У рамках Форуму відбулася зустріч Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з Генеральним секретарем МСЕ д-р Хоулінем Чжао, під час якої керівника МСЕ поінформовано про нещодавно прийняті в Україні законодавчі акти у сфері кібербезпеки та електронних довірчих послуг, а також порушено низку питань, що стосуються захисту національних інтересів України в рамках МСЕ.

Крім того, Генерального секретаря МСЕ було поінформовано про те, що Україна висунула кандидатуру Є. Хаїрова для переобрання до Радіорегламентарного комітету МСЕ від регіону С під час Повноважної конференції МСЕ 2018 року.

Під час заходів високого рівня Форуму ВСІС – 2018 Голова Держспецзв’язку провів низку зустрічей з главами делегацій держав-членів МСЕ, на яких учасників було поінформовано про сучасний стан, виклики та перспективи розвитку ІКТ в Україні, у тому числі стосовно побудови довіри та безпеки при використанні ІКТ, а також порушувалися актуальні питання для галузі зв’язку України, питання двосторонньої співпраці та підготовки до Повноважної конференції МСЕ 2018 року.

Участь у роботі Форуму ВСІС – 2018 дала можливість представити інтереси України у сфері телекомунікацій на міжнародному рівні, отримати значний обсяг інформації щодо світових тенденцій розвитку ІКТ та розбудови інформаційного суспільства з метою вдосконалення державної політики у галузі, подальшого розвитку телекомунікацій в Україні, впровадження нових технологій.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

DSC_0392.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України