Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
18 жовтня 2017

Делегація Адміністрації Держспецзв’язку взяла участь у Всесвітній конференції розвитку електрозв’язку в Аргентині

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 жовтня 2017 року у м. Буенос-Айрес розпочала свою роботу Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку (ВКРЕ-17) Міжнародного союзу електрозв'язку  (МСЕ). У заході Україну як державу-члена МСЕ представляє делегація Адміністрації Держспецзв'язку на чолі з Головою Cлужби Л.О. Євдоченком.

ВКРЕ-17 – захід високого рівня, який організовується раз на чотири роки з метою розгляду та обговорення питань, що визначатимуть майбутню політику і стратегію розвитку телекомунікацій, а також напрями і основні принципи діяльності Сектору розвитку електрозв'язку МСЕ на наступний чотирирічний період.

Цьогорічна конференція зібрала більше ніж 1600 представників від держав-членів МСЕ: керівників галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), представників міжнародних організацій, науковців та підприємців.

Зусилля української делегації на конференції зосереджено на відстоюванні національних інтересів нашої держави у МСЕ під час розгляду питань порядку денного ВКРЕ-17 та  озвученні нагальних питань для України у телекомунікаційній сфері. Виходячи з цього, у рамках конференції відбулася зустріч Голови Держспецзв’язку  Леоніда Євдоченка з Генеральним секретарем МСЕ Х. Чжао, під час якої керівника МСЕ ознайомлено зі станом розвитку сфери телекомунікацій в Україні. У ході зустрічі вкотре було  порушено питання про неможливість використання Україною свого радіочастотного і номерного ресурсу на тимчасово окупованих територіях АР Крим і на Сході України внаслідок російської агресії. Главою української делегації було  зауважено, що незаконне користування мережами електрозв’язку і частотними присвоєннями України в АР Крим операторами Російської Федерації грубо порушує норми міжнародного права, закріплені в основних документах МСЕ, унеможливлює виконання Україною відповідних положень Регламенту радіозв’язку МСЕ та суперечить положенням Резолюції ГА ООН 68/262 (2014 р.) «Територіальна цілісність України».

Також Генерального секретаря МСЕ було поінформовано про розвиток українського законодавства у сфері телекомунікацій та кіберзахисту, його гармонізацію із законодавством Європейського Співтовариства.

Керівник МСЕ високо оцінив зусилля України, спрямовані на прийняття нового законодавства та реформування і розвиток сфери ІКТ, та зазначив, що досвід України та її практичні кроки з удосконалення нормативно-правового поля у сфері кіберзахисту є важливими для МСЕ, України та інших країн. Пан Чжао висловив підтримку позиції української сторони та запевнив, що МСЕ як спеціалізована установа ООН, розглядаючи питання України, керується відповідними рішеннями ООН.

У рамках роботи конференції Голова Держспецзв’язку провів низку робочих зустрічей з главами делегацій держав-членів МСЕ, зокрема: США, Японії, Литви, Естонії, Румунії, Польщі, Грузії, Молдови, Киргизстану, на яких порушувалися актуальні для галузі зв’язку України питання двосторонньої співпраці та підготовки до Повноважної конференції МСЕ 2018 року.  Проведені переговори з міжнародними партнерами сприятимуть подальшому розвитку та удосконаленню української системи телекомунікацій, інтеграції України в глобальне інформаційне суспільство.

Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв'язку триває та продовжить свою роботу до 20 жовтня 2017 року.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

DSC_2730 (1).jpg

Генеральний секретар МСЕ Хоулінь Чжао та Голова Держспецзв’язку Л.О. Євдоченко

 

IMG-20171018-WA0003.jpg

Голова Держспецзв’язку Л.О. Євдоченко та Заступник Держсекретаря з питань кібер- і міжнародних комунікацій та інформаційної політики США Р. Стреєр

 

IMG-20171018-WA0002.jpg

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Аргентинській Республіці Ю.О. Дюдін та Голова Держспецзв’язку Л.О. Євдоченко

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України