Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
28 квiтня 2017

Представники Держспецзв’язку взяли участь у засіданнях, присвячених підготовці до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку

 

З 24 по 28 квітня 2017 року від України делегація Адміністрації Держспецзв’язку взяла участь у засіданнях, присвячених підготовці країн Європи до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКРЕ-17 МСЕ), яка відбудеться у листопаді 2017 року в м. Буенос-Айрес, Аргентина.

У заходах взяли участь понад 100 представників адміністрацій зв’язку та членів секторів МСЕ з європейських країн, Генерального секретаріату МСЕ, СЕПТ, Європейської комісії, ВООЗ та ICANN.

Регіональне підготовче зібрання до ВКРЕ-17 (РПЗ-Євро) було організоване Бюро розвитку електрозв’язку МСЕ спільно з СЕПТ за підтримки Органу регулювання комунікацій Литовської Республіки. На зібранні обговорювався комплекс пропозицій з пріоритетних для європейського регіону питань, що стануть основою при розробці документів на ВКРЕ-17.

На відкритті РПЗ-Євро з вітальними промовами до учасників звернулися заступник Міністра транспорту і зв’язку Литви пан Рікардас Дегутіс, Генеральний директор Органу регулювання комунікацій Литовської Республіки пан Феліксас Доброволскіс, Директор Бюро розвитку електрозв’язку МСЕ пан Брахіма Сану та керівник СЕПТ пан Мануель Коста Кабрал.

На розгляд і обговорення учасникам засідання були представлені проекти Стратегічного плану Cектору розвитку електрозв’язку МСЕ на 2020-2023 роки, Плану дій на 2018-2021 роки та Декларації ВКРЕ-17. Учасники РПЗ-Євро розглянули попередній проект структури та питання повноважень комітетів ВКРЕ-17, а також опрацювали проекти спільних європейських пропозицій і визначили перелік Регіональних ініціатив країн Європи на конференцію. Українською делегацією було запропоновано представника України як кандидата від європейського регіону на посаду заступника голови Дослідної комісії 1 МСЕ-D, що було підтримано учасниками засідання.

Також українська делегація взяла участь у європейському Регіональному форумі МСЕ з питань розвитку, що відбувся 26 квітня. Під час цього заходу були розглянуті питання подальшого розвитку інфраструктури ІКТ у європейському регіоні, зокрема широкосмугового доступу, переходу на цифрове мовлення та управління спектром. Також велика увага була приділена питанням побудови довіри й безпеки при використанні ІКТ, кібербезпеки, обміну національними та регіональними стратегіями й політиками у цій сфері, а також широкому залученню до використання ІКТ всіх верств суспільства, включаючи молодь та людей з обмеженими можливостями.

Участь у зазначених заходах дозволила скоординувати позиції на рівні країн Європи для забезпечення ефективної підготовки участі України у ВКРЕ-17 МСЕ, розглянути відповідні стратегії у сфері інформаційно-комунікаційних технологій країн Європи та опрацювати низку питань підготовки до Повноважної конференції МСЕ 2018 року.

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_20170426_091922

 

 

33440081404_3697ccd687_o


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України