Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
2 квiтня 2018

Концерн РРТ успішно розпочав упровадження цифрового формату радіомовлення в Україні

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що наприкінці березня  Концерном РРТ – державним оператором телекомунікацій цифрового мультиплекса – вперше у вітчизняному ефірі, у Києві, було успішно здійснене тестове ввімкнення цифрового радіомовлення.

Виміри в контрольних точках засвідчили впевнений прийом якісного сигналу в різних частинах столиці й навіть за її межами. Загальна кількість програм державного цифрового мультиплекса в Києві передбачає мовлення 14 радіостанцій.

Подія відбулася в рамках підготовки до впровадження в Україні сучасного формату цифрового радіомовлення T-DAB (DAB+). Європейською радіомовною спілкою рекомендовано прийняти цей стандарт за загальноєвропейську систему. Разом з Україною наразі в процесі впровадження цієї технології перебувають такі європейські країни, як: Австрія, Болгарія, Греція, Естонія, Румунія, Словаччина,  Угорщина та Хорватія. Тією чи іншою мірою  цифрове радіомовлення вже реалізовано в Бельгії, Великій Британії, Данії, Іспанії, Ірландії, Італії, Чехії, Німеччині, Норвегії, Нідерландах, Польщі, Словенії, Франції, Швеції, Швейцарії та на Мальті.

Наразі фахівці КРРТ проводять підготовчі роботи для початку постійного цифрового мовлення в Києві першими 10 радіостанціями, які згідно з рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення  29 березня 2018 року були оголошені  переможцями конкурсу на радіомовлення в стандарті T-DAB (DAB+). 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України