Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
24 травня 2018

Комплексне тренування критичної телекомунікаційної інфраструктури

 

Триває комплексне тренування систем зв’язку держави, яке проводиться в рамках командно-штабних навчань Генерального штабу ЗСУ в період 22–25 травня.

Під час прямого включення щодо ходу тренувань, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко зазначив, що розгортання Національного центру оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами України та проведення в державі комплексного тренування таких масштабу й рівня складності є прикладом ефективної державно-приватної взаємодії у вирішенні питань національної безпеки.

Завдання комплексного тренування цього року відрізняються більш серйозним стратегічним фоном та моделюванням реальних кризових ситуацій військового характеру. На розгорнутій Держспецзв’язку дослідній ділянці на практиці відпрацьовуються дії органів військового управління центральних, місцевих органів виконавчої влади з операторами телекомунікацій. Відпрацьовується кібертренінг із захисту ресурсів Національного центру управління, а також стратегічних і критичних комунікацій, до якого залучено Державний центр кіберзахисту та команду CERT-UA Держспецзв’язку.

 Участь у тренуваннях беруть основні оператори телекомунікацій України (ПрАТ «Водафон Україна», ПрАТ «ДАТАГРУП», ПрАТ «Київстар», ТОВ «Інтертелеком», ТОВ «Євротранстелеком», ТОВ «Лайфселл», ПАТ «Укртелеком»), які використовують для виконання поставлених завдань ресурси стаціонарного, мобільного, радіо та супутникового зв’язку й мереж передавання даних.

У ході тренувань групою наукових дослідників, серед яких представники провідних установ ЗСУ, Держспецзв’язку, військових інститутів і  підприємств галузі, проводиться аналіз відповідності (узгодженості) потреб спецспоживачів можливостям операторів телекомунікацій в умовах сучасних кіберзагроз і з перспективою переходу на новітні технології.

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що поставлені ГШ ЗСУ завдання виконано, заявки спецспоживачів на телекомунікаційні ресурси задоволено в повному обсязі. Тренування, за якими мали змогу спостерігати керівники військ зв’язку ЗСУ, представники Апарату РНБО України, НКРЗІ та інші повноважні представники асоціації операторів зв’язку України, отримали позитивну оцінку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

4

 

11

 

8

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України