Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
22 травня 2018

Ювілейна конференція Держспецзв’язку: кібербезпековий Закон

 у фокусі практичних результатів

 

Сьогодні розпочала роботу ювілейна ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яка проходитиме 22–25 травня.

На пленарному засіданні з нагоди відкриття Конференції були присутні понад 250 її учасників та високих гостей – представників державних інституцій, провідних наукових установ, підприємств і організацій, експертів та фахівців ІТ-галузі, підприємців, керівників і представників бізнесу.

Особисті привітання з нагоди проведення цього форуму надійшли від Президента України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України.

Відкриваючи пленарне засідання, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко зазначив, що у фокусі Конференції цього року – актуальні питання реалізації Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» та пошук оптимальних практичних рішень з розбудови національної системи кібербезпеки.

 «Сьогодні активно розбудовується система кіберзахисту національних інформаційних ресурсів. Створено державний контур кіберзахисту, відкрито центр реагування на кіберзагрози, проведено докорінну модернізацію системи захищеного доступу до Інтернету», – сказав Леонід Євдоченко у своїй промові, підкресливши, що втілення цих рішень, реалізованих Держспецзв’язку, стало можливим завдяки наявному потужному вітчизняному науково-технічному потенціалу.

На переконання Голови Держспецзв’язку, масштабування системи кіберзахисту на всі регіони України та включення до неї ІТ-систем критичної інфраструктури, насамперед галузей енергетики, охорони здоров’я, фінансового й транспортного секторів, є пріоритетом держави, і виконання цього завдання неможливе без ефективної державно-приватної взаємодії.

Ці та інші теми стали ключовими для обговорення учасниками круглого столу, проведеного під егідою Голови Держспецзв’язку, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України. Результати плідної дискусії учасників круглого столу будуть ураховані в рішенні Конференції.

Особливою подією на Конференції стало пряме включення з Комплексного тренування систем зв’язку держави, яке проводиться 22–25 травня в рамках командно-штабних навчань ГШ ЗСУ.

Як зазначив Леонід Євдоченко, комплексні тренування такого масштабу та рівня складності проводяться в Україні вперше за роки незалежності. Держспецзв’язку в рамках комплексного тренування розгорнуто національний центр управління мережами України та  відповідну дослідну ділянку. На більш серйозному стратегічному фоні здійснюється моделювання реальних кризових ситуацій військового, кібербезпекового та техногенного характеру, відпрацьовуються вправи кібертренінгу із захисту ядра національного центру управління мережами, а також стратегічних і критичних комунікацій – про це доповідалося Голові Держспецзв’язку під час прямого включення.

Леонід Євдоченко висловив переконання, що комплексне тренування систем зв’язку держави, до якого залучено  телекомунікаційні ресурси й системи Держспецзв’язку, спецспоживачів сектору безпеки і оборони та регіональні органи влади, а також усіх основних операторів телекомунікацій України, є реалізованим прикладом державно-приватної взаємодії у вирішенні питань національної безпеки.

Матеріали Конференції та її рішення будуть опубліковані на сайті Держспецзв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

 

4

 

2

 

7

 

5

 

6

 

IMG_5225_1

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України