Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
2 квiтня 2018

Концерн РРТ успішно розпочав упровадження цифрового формату радіомовлення в Україні

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що наприкінці березня  Концерном РРТ – державним оператором телекомунікацій цифрового мультиплекса – вперше у вітчизняному ефірі, у Києві, було успішно здійснене тестове ввімкнення цифрового радіомовлення.

Виміри в контрольних точках засвідчили впевнений прийом якісного сигналу в різних частинах столиці й навіть за її межами. Загальна кількість програм державного цифрового мультиплекса в Києві передбачає мовлення 14 радіостанцій.

Подія відбулася в рамках підготовки до впровадження в Україні сучасного формату цифрового радіомовлення T-DAB (DAB+). Європейською радіомовною спілкою рекомендовано прийняти цей стандарт за загальноєвропейську систему. Разом з Україною наразі в процесі впровадження цієї технології перебувають такі європейські країни, як: Австрія, Болгарія, Греція, Естонія, Румунія, Словаччина,  Угорщина та Хорватія. Тією чи іншою мірою  цифрове радіомовлення вже реалізовано в Бельгії, Великій Британії, Данії, Іспанії, Ірландії, Італії, Чехії, Німеччині, Норвегії, Нідерландах, Польщі, Словенії, Франції, Швеції, Швейцарії та на Мальті.

Наразі фахівці КРРТ проводять підготовчі роботи для початку постійного цифрового мовлення в Києві першими 10 радіостанціями, які згідно з рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення  29 березня 2018 року були оголошені  переможцями конкурсу на радіомовлення в стандарті T-DAB (DAB+). 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України