Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
11 травня 2018

Набув чинності Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»

 

          Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 травня набув чинності Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України».

Цей Закон є ключовим у забезпеченні кібербезпеки країни, її критичної інфраструктури та інформаційних ресурсів. Він урегульовує комплекс питань з протидії сучасним кіберзагрозам, окреслює коло завдань, державних інституцій – основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки та визначає механізми координації в галузі кібербезпеки, взаємодії для виявлення кіберзагроз, запобігання й протидії їм.

          Законом передбачено впровадження сучасних європейських практик  управління інформаційною безпекою, застосування галузевих стандартизованих вимог до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури, їх аудиту. Ці пріоритетні напрями, зокрема їх нормативне врегулювання, стануть основою державно-приватної взаємодії, об’єднають зусилля наукових установ та державних органів згідно з відповідними сферами компетенції. 

Упровадження Закону «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» відкриває нову еру в забезпеченні кіберзахисту країни, визначає якісно нові вектори розвитку сфери кібербезпеки та генерує додаткові можливості для держави та бізнесу в їх реалізації.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України