Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
9 лютого 2018

В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала

 

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 лютого 2018 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала, установленої на 27-у корпусі, у стінах якого він навчався.

Генерал-майор Шаповал, який загинув унаслідок терористичного акту 27 червня 2017 року, був учасником найважчих боїв 2014–2015 років та особисто очолював групу легендарних спецпризначенців, що одними з перших стали на захист Донецького аеропорту.

У заході взяли участь: Ірина Шаповал (дружина загиблого героя), Голова Держспецзв’язку України генерал-лейтенант Леонід Євдоченко, ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський, народний депутат України Олександр Данченко, заступник начальника ГУР Міністерства оборони України генерал-майор Ілля Павленко, викладачі та курсанти інституту.

Присутні вшанували пам’ять Максима Шаповала та всіх загиблих за свободу та незалежність нашої держави хвилиною мовчання й покладанням квітів до меморіальної дошки.

Освятив пам’ятний знак митрофорний протоієрей УПЦ КП Павло Стародуб.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

_MG_0058

 

_MG_0216 копия

 

_MG_0218 (2)

 

 

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України