Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
13 квiтня 2018

Відбувся Київський Безпековий Форум

 

У Києві завершився 11-й Київський Безпековий Форум, який уже традиційно став однією з найбільш представницьких міжнародних дискусійних платформ в Україні.

Цьогоріч Форум був присвячений обговоренню новітніх глобальних викликів світовій безпеці, демократії та стабільності. Особливий акцент у дискусії був зроблений на обговоренні  ролі та місця нашої держави в цих загальних процесах. Зокрема йшлося й про нові підходи та оптимізацію взаємодії України та її союзників в умовах наростаючої нестабільності у світі.

У роботі заходу взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко. На полях Форуму ним був проведений ряд зустрічей з представниками іноземних урядів, міжнародних організацій та експертної спільноти. Зокрема відбувся обмін думками з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймондасом Кароблісом, під час якого була досягнута згода щодо подальшого продовження конструктивного діалогу між двома відомствами.

11-й Київський Безпековий Форум, що об’єднав відомих політиків, представників урядів та незалежних міжнародних експертів, а також впливових інтелектуалів і представників академічної спільноти, став знаковою подією на світовій політичній мапі й створив нові перспективні напрями у вирішенні складних міжнародних питань.

 

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

kbf2018.png

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України