Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
12 квiтня 2018

Уряд затвердив зміни до Положення

 про Адміністрацію Держспецзв’язку

 

З 09 травня 2018 року набирає чинність Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Держспецзв’язку як один з основних суб’єктів національної системи кібербезпеки вживає усіх необхідних заходів, спрямованих на реалізацію положень, визначених цим Законом.

04 квітня 2018 року Уряд затвердив зміни до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (постанова № 243).

Ці зміни стосуються завдань Адміністрації Держспецзв’язку у сфері кіберзахисту, зокрема щодо реалізації державної політики стосовно захисту у кіберпросторі державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом, кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури, здійснення державного контролю у цих сферах та ін.

На сьогодні проводиться оптимізація Державного центру кіберзахисту, урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, розробляються нормативно-правові акти з питань кібербезпеки, реалізовуються проекти розбудови Національної телекомунікаційної мережі та організаційно-технічної моделі кіберзахисту.

 

 Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України