Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2018


версія для друку
12 березня 2018

Держспецзв’язку взяла участь у роботі

міжнародного семінару з питань кібербезпеки

 

З 04 по 08 березня 2018 року в Будапешті, Угорщина, відбувся міжнародний семінар «Національна діяльність: впровадження стратегії кібербезпеки».

Захід високого рівня був організований Європейським центром безпекових досліджень ім. Джорджа Маршалла, Державним департаментом США та Міністерством закордонних справ Угорщини для представників силових структур країн ОБСЄ.

В складі української делегації в семінарі взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко. У ході пленарних засідань українською стороною були презентовані пріоритети й ключові напрями діяльності із забезпечення кібербезпеки нашої держави, визначені Стратегією кібербезпеки України та Законом України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Увага міжнародних партнерів була акцентована на питаннях розбудови національної системи кіберзахисту, зокрема в частині, що стосується критичної інфраструктури країни та розвитку державно-приватної взаємодії в цій сфері.

Під час семінару також було розглянуте широке коло питань, що стосувалися досвіду реалізації національних стратегій кібербезпеки, механізмів координації діяльності державних органів та вдосконалення механізмів міжнародної співпраці.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України