Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
15 вересня 2017

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 14 вересня 2017 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулось чергове засідання Громадської ради за участі Голови Служби Леоніда Євдоченка та керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку.

У своєму вступному слові Леонід Євдоченко зазначив коло пріоритетних питань та окреслив як першочергове для обговорення з громадськістю питання реалізації Указу Президента України від 30.08.2017 № 254/2017 щодо посилення заходів із кібербезпеки держави.

Голова Держспецзв’язку звернув особливу увагу присутніх на підвищенні ролі та розширенні можливостей  бізнесу й громадян у сфері кібербезахисту країни та співпраці з державними інституціями у цій справі, які стали можливими завдяки цьому Указу та відповідному рішенню Ради національної безпеки і оборони України.

Громадською радою також обговорювалось питання щодо створення робочої групи з питань сприяння розвитку державно-приватного партнерства та механізми залучення фізичних і юридичних осіб на умовах аутсорсингу до виконання завдань Держспецзв'язку, у тому числі й кіберзахисту державних електронних інформаційних ресурсів.

Присутні також розглянули та обговорили інші проекти нормативних актів, які вже розміщені для громадського обговорення на сайті Адміністрації Держспецзв’язку, та домовились прийняти консолідоване рішення стосовно пропозицій та зауважень до них.

Наступне засідання Громадської ради заплановано на 23 листопада 2017 року.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

 

Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України