Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
3 червня 2017

Українське радіо на середніх хвилях

утверджується в ефірі Донбасу й прилеглих територій

 

На виконання доручення Президента України щодо збільшення в зоні АТО території покриття сигналом українських мовників, Концерном РРТ з 1 червня 2017 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області розпочато мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1) на частоті 873 кГц.

Це дало змогу покрити радіосигналом українського радіо всю територію Донецької та Луганської і значну частину Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Уведення в дію передавача здійснено згідно з рішенням Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яка діє при Міністерстві інформаційної політики України, та дозволом на тимчасове мовлення на час проведення АТО, виданого Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Середньохвильовий передавач був отриманий Концерном РРТ, як технічна допомога, закордонних партнерів. Антенно-фідерну систему спроектовано та змонтовано  власним коштом Концерну РРТ.

Зазначені заходи здійснено з метою посилення інформаційної безпеки держави та нейтралізації негативного інформаційного впливу на населення України.

Прес-служба Держспецзв’язку


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України