Пошук

Розширений пошук
null
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
13 березня 2017

Оголошена дата установчих зборів з формування Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

 

У четвер, 16 березня 2017 року, о 14:00 годині у приміщенні Адміністрації Держспецзв’язку за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 13, 2 поверх, відбудеться засідання установчих зборів щодо формування складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

Таке рішення прийнято на другому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку, на якому розглянуто заяви з відповідними документами кандидатів та прийнято рішення щодо затвердження переліку представників для участі в установчих зборах.

Зокрема, до участі в установчих зборах запрошено тих представників інститутів громадянського суспільства, які відповідно до вимог критеріїв та порядку подання документів кандидатами для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку подали повний пакет документів, затверджених ініціативною групою, у тому числі стисле письмове обґрунтування свого бажання взяти участь у роботі Громадської ради.

Ініціативна група також на своєму засіданні затвердила проект порядку денного установчих зборів з формування Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України