Пошук

Розширений пошук

State Service of Special Communications and Information Protection of Ukraine is pleased to announce The XIX International Scientific and Research Conference INFORMATION SECURITY IN INFORMATION AND TELECOMUNICATION SYSTEMS
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
7 квiтня 2017

Держспецзв’язку попереджає: пошкодження мереж спеціального зв’язку тягне за собою кримінальну відповідальність

Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що від початку 2017 року на території Україні зафіксовано понад 30 спроб крадіжки мідного кабелю, який застосовується на мережах спеціального (урядового) зв’язку. Маючи необхідний арсенал сучасних засобів фіксації фактів пошкоджень, а також охорони й запобігання втручанню в роботу мереж спеціального зв’язку, Держспецзв’язку забезпечує оперативне виявлення будь-яких несанкціонованих дій та у взаємодії з правоохоронними органами дає адекватну відсіч злочинцям.

Так, у лютому цього року відповідно до вироку Дніпровського районного суду Києва засуджено місцевого мешканця згідно з ч.3 ст. 15 та ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України строком до 3 років позбавлення волі (зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік) та зобов’язано відшкодувати вартість заподіяної матеріальної шкоди в розмірі 12 тис. грн. за спробу викрадення 26 м кабелю урядового зв’язку.

Викрадення та пошкодження кабелю на мережах спеціального зв’язку призводять до нештатних (аварійних) ситуацій, які в сучасних умовах гібридної війни проти України можуть загрожувати національній безпеці й обороні та нести в собі ознаки більш тяжких злочинів.

Держспецзв’язку сподівається на подальшу плідну співпрацю з правоохоронними органами та оперативне реагування з їх боку в справі захисту стратегічних комунікаційних мереж, а також на розуміння й допомогу громадян України в попередженні таких зловмисних дій.

 

Прес-служба Держспецзв’язку


ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України