Пошук

Розширений пошук

State Service of Special Communications and Information Protection of Ukraine is pleased to announce The XIX International Scientific and Research Conference INFORMATION SECURITY IN INFORMATION AND TELECOMUNICATION SYSTEMS
Головна » Новини » Поточні новини » 2017


версія для друку
17 березня 2017

Відбулися установчі збори та перше засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

 

16 березня 2017 р. в Адміністрації Держспецзв’язку відбулися установчі збори та перше засідання нового складу Громадської ради.

У своєму вітальному слові Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко подякував минулому складові Громадської ради за конструктивний діалог та зусилля, спрямовані на розроблення проектів важливих для країни рішень.

Серед пріоритетних завдань, що стоять перед Держспецзв’язку та новою Громадською радою у 2017 році,  Голова Держспецзв’язку, зокрема, відзначив дієву участь у процесі виконання Плану заходів Уряду з реалізації Стратегії кібербезпеки України та роботу над низкою важливих для проведення реформ в Україні законодавчих актів з питань електронних комунікацій, хмарних технологій і електронних довірчих послуг.

Леонід Євдоченко висловив сподівання на  подальше поглиблення плідної співпраці й взаєморозуміння з представниками нового складу Громадської ради в справі захисту національних інтересів та інформаційної безпеки країни.

У ході установчих зборів представниками інститутів громадянського суспільства  були розглянуті питання чисельного й персонального  складу Громадської ради та ухвалені відповідні рішення.

Того ж дня новообрана Громадська рада провела своє перше засідання. На ньому були розглянуті та прийняті рішення з організаційних питань, обрані Голова Громадської ради, його заступники та члени Секретаріату. Наступне засідання Громадської ради заплановано на  20 квітня 2017 року.

 

Прес-служба Держспецзв’язку

 

IMG_2814

 

IMG_2820

 

IMG_2833


ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України