Пошук

Розширений пошук
null

2019

22 листопада 2019
Представники Держспецзв’язку взяли участь у міжнародному засіданні з кібербезпеки
Представники Держспецзв’язку взяли участь у засіданні національних контактних осіб з використання комунікаційної мережі ОБСЄ з проблематики кібербезпеки, яке відбулося в м. Відень (Австрія). У засіданні, організованому Департаментом протидії транснаціональним загрозам Секретаріату ОБСЄ, взяли участь представники 40 держав-учасниць ЄС.
21 листопада 2019
Звернення Голови Держспецзв’язку України Валентина Петрова з нагоди Дня Гідності та Свободи
20 листопада 2019
Співробітники Держспецзв’язку взяли участь у науково-практичній конференції “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”
19-20 листопада 2019 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулась науково-практична конференція “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”.
15 листопада 2019
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров привітав співробітників зі святом Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
В Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України.
12 листопада 2019
Валентин Петров: Державний НДІ технологій кібербезпеки та захисту інформації має всі можливості з впровадження та розвитку інноваційних технологій на загальнодержавних та відомчих мережах спеціального зв’язку
Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров відвідав Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, що входить до структури Держспецзв’язку, та привітав працівників з 13-ю річницею з дня створення Інституту.
8 листопада 2019
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров: Ми маємо перейти на нові сучасні стандарти захисту інформації
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров провів засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.
8 листопада 2019
Відбулось засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
Під час засідання Громадської ради учасники обговорили найбільш актуальні завдання та плани діяльності Адміністрації Держспецзв’язку. Голова Держзспецзв'язку Валентин Петров окреслив проблемні питання галузі, сучасні виклики та актуальні вектори діяльності, що були поставлені під час зустрічі з керівництвом держави, членами Кабінету міністрів України та Апарату РНБО України.
6 листопада 2019
В Адміністрації Держспецзв’язку нагороджено переможців змагань з волейболу
Наприкінці жовтня протягом тижня шість команд підрозділів Держспецзв’язку змагалися за першість з волейболу.
1 листопада 2019
Триває робота Всесвітньої конференції радіозв’язку
У місті Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет, триває робота Всесвітньої конференції радіозв’язку ВКР-19, яка зібрала цього року близько чотирьох тисяч учасників від країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), міжнародних та регіональних організацій, операторів зв’язку та виробників обладнання.
31 жовтня 2019
Керівник Держспецзв’язку відвідав Саміт британського видання TheLegal 500
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров відвідав Саміт британського видання TheLegal 500, взявши участь у панельній дискусії, присвяченій проблемам захисту персональних даних та пов’язаним з цим сучасним викликам для кібербезпеки.
Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України