Пошук

Розширений пошук
null

2017

18 липня 2017
ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: випуск офіцерів 2017
15 липня 2017 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів
12 липня 2017
Леонід Євдоченко підписав Галузеву угоду між Держспецзв’язку та Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017-2019 роки»
11 липня 2017 року, відбулося підписання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв’язку України на 2017 - 2019 роки.
6 липня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку попереджає про можливі кіберзагрози, пов’язані з наслідками Petya Ransomware
Прес-служба Держспецзв’язку попереджає: власники мереж, які зазнали ураження вірусом Petya Ransomware, навіть відновивши свої комп’ютери, можуть стати потенційним об’єктом повторної кібератаки.
5 липня 2017
Команда CERT-UA проводить узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що на виконання доручення Голови Держспецзв’язку команда швидкого реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA продовжує роботу зі збирання та узагальнення інформації стосовно кібератаки віруса-шифрувальника Petya Ransomware, що відбулася в Україні 27.06.2017.
4 липня 2017
Леонід Євдоченко: знято чергові бар’єри на шляху впровадження в країні технологій 4G
04.07.2017 відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому затверджено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.
28 червня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Конституції України
Від імені колективу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України й від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Конституції України!
27 червня 2017
Кібератака на об’єкти критичної інфраструктури України.
На цей час ситуацію взято під контроль. Жоден державний е-ресурс, який захищено спільним контуром кіберзахисту, реалізованим Держспецзв’язку в Системі захищеного доступу до Інтернету, не постраждав. Не зазнали ушкоджень чи інших несанкціонованих дій і електронні державні реєстри країни.
20 червня 2017
Виступ Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства
Делегація РФ покидає засідання, рятуючись від незручної для себе правди
8 червня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії
За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 35 технічних засобів.
3 червня 2017
Українське радіо на середніх хвилях утверджується в ефірі Донбасу й прилеглих територій
На виконання доручення Президента України щодо збільшення в зоні АТО території покриття сигналом українських мовників, Концерном РРТ з 1 червня 2017 року в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області розпочато мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1) на частоті 873 кГц.

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України