Пошук

Розширений пошук
null

2019

3 квiтня 2019
У Київській області затримано групу крадіїв кабелю спецзв’язку
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що наприкінці березня поточного року, завдяки оперативному реагуванню та злагодженим діям співробітників Держспецзв’язку та Національної поліції України, на Київщині вдалося припинити протиправні дії та запобігти викраденню 8 кілометрів кабелю спецзв’язку
22 березня 2019
В Адміністрації Держспецзв’язку обрано новий склад Громадської ради
21 березня 2019 року відбулися Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку. Під час засідання затверджено персональний склад ради та її чисельність.
18 березня 2019
Оголошено дату Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
У четвер, 21 березня 2019 року, о 15:00 у приміщенні Адміністрації Держспецзв’язку за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 13, на другому поверсі у конференц-залі відбудуться Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.
15 березня 2019
Відбулась узгоджувальна нарада з питань цифрового телерадіомовлення
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 14.03.2019 відбуласяробоча нарада Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення. Учасники наради в складі представників Адміністрації Держспецзв’язку, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Концерну РРТ і ТОВ “Зеонбуд” обговорили шляхи узгодження вартості телекомунікаційних послуг для стабільного забезпечення цифрового телерадіомовлення в Україні.
7 березня 2019
Вітання з Міжнародним жіночим днем!
26 лютого 2019
У Женеві проходить засідання другої сесії підготовчих зборів до ВКР-2019
У Женеві, Швейцарська конфедерація, проходить засідання другої сесії підготовчих зборів до Всесвітньої конференції радіозв’язку (ВКР-2019) Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій бере участь міжвідомча делегація України, що складається з представників Адміністрації Держспецзв’язку, НКРЗІ, Генерального штабу Збройних Сил України, Державного космічного агентства України та УДЦР.
22 лютого 2019
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підбила підсумки своєї діяльності
22 лютого 2019 року на своєму останньому засіданні в чинному складі Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік. У заході взяв участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко.
15 лютого 2019
Україна вшановує своїх ветеранів - учасників бойових дій на території Республіки Афганістан
Сьогодні, 15 лютого Україна вшановує своїх ветеранів, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан.
13 лютого 2019
Щиро вітаємо колег з професійним святом – Всесвітнім днем радіо!
31 сiчня 2019
НЦУ: наступний крок до посилення стійкості стратегічних комунікацій
Адміністрації Держспецзв’язку доручено утворити Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) та здійснити організаційні заходи з його матеріально-технічного забезпечення в межах бюджетних призначень, передбачених на зазначену мету.

2018

25 грудня 2018
Вітання з Різдвяними святами та Новим роком!
22 грудня 2018
У День Святого Миколая Держспецзв’язку влаштувала благодійне свято для дітей
У День Святого Миколая працівники Держспецзв’язку продовжили добру благодійну традицію, влаштувавши свято тим, хто найбільше його потребує – привітали вихованців Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей»
17 грудня 2018
Підготовка до ВКР-19 триває: консолідовано позицію України щодо порядку денного
Прес-служба інформує, що в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося 7 засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19). У заході взяли участь представники НКРЗІ, Нацради з питань телебачення та радіомовлення, сектору безпеки і оборони України, інших державних інституцій.
4 грудня 2018
Відбулась міжнародна конференція «Кібербезпека та вибори в Україні»
4 грудня в Києві відбулась міжнародна конференція «Кібербезпека та вибори в Україні», організована USAID, UKaid, IFES та Moving Forvard Together (EU).
3 грудня 2018
НЦУ: консолідовано телекомунікаційний ресурс України
Прес-служба Держспецзв’язку інформує про розгортання Національного центру оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами України (НЦУ). НЦУ забезпечує взаємодію між спеціальними споживачами та операторами зв’язку України для максимального й оперативного задоволення потреб системи управління державою телекомунікаційним ресурсом.
30 листопада 2018
День захисту інформації: прості правила безпеки в кіберпросторі
Тридцять років тому людство вперше у своїй історії стикнулося з масовим зараженням комп’ютерних систем вірусом-хробаком. 30 листопада за традицією, цього дня у світі урядовці, фахівці, журналісти та пересічні громадяни розмірковують над питаннями безпеки в сучасному цифровому світі.
26 листопада 2018
Держспецзв’язку готовий до захисту національних інтересів України в кіберпросторі
23 листопада 2018
85-ті роковини Голодомору
21 листопада 2018
Вітання з Днем Гідності та Свободи!
Контакт-центр для ЗМІ:
(044) 281-92-83,
e-mail: press@dsszzi.gov.ua

Повідом про корупцію


Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України