Пошук

Розширений пошук
null

2017

17 травня 2017
Інформаційне повідомлення до уваги керівників державних установ, підприємств та організацій
На виконання Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15 травня 2017 року №133/2017 в межах визначених Законом повноважень, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України в частині захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлено законом, інформує:
15 травня 2017
Прес-служба Держспецзв’язку інформує стосовно вірусу-шифрувальника WannaCrypt
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що за станом на 17.00 15 травня 2017 року в державному секторі України не зафіксовано жодного кіберінциденту, пов’язаного із застосуванням вірусу-шифрувальника WannaCrypt.
13 травня 2017
Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти, викликані шкідливою програмою WannaCrypt
Прес-служба Держспецзв’язку інформує про кіберінциденти з використанням шифрувальника WannaCrypt.
10 травня 2017
На Донбасі вживають заходів для збільшення обсягу трансляції українського мовлення
З метою зміцнення інформаційної безпеки та нейтралізації негативного інформаційного впливу з боку РФ на населення в районах, прилеглих до зони проведення АТО, наприкінці квітня 2017 року на РТПС «Краматорськ» була збільшена до 2 кВт потужність передавача, який транслює програми телеканалу «ДоТБ» Донецької регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
8 травня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 - 9 травня світ відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність й відданість тих, хто 72 роки тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
7 травня 2017
Представники Держспецзв’язку вшанували ветеранів Другої світової війни
На передодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовано відвідування ветеранів.
28 квiтня 2017
Представники Держспецзв’язку взяли участь у засіданнях, присвячених підготовці до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку
Делегація від України взяла участь у засіданнях, присвячених підготовці країн Європи до Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКРЕ-17 МСЕ), яка відбудеться у листопаді 2017 року в м. Буенос-Айрес, Аргентина.
26 квiтня 2017
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка у 31-у річницю Чорнобильської катастрофи
31 рік тому аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої людство буде відчувати ще не один десяток років. Найбільший слід вона залишила у пам’яті тих, хто втратив рідних та близьких.
21 квiтня 2017
Відбулось чергове засідання Громадскої ради при Адміністрації Держспецзв’язку
20 квітня 2017 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку на якому обговорено актуальні питання діяльності Держспецзв’язку та затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.
19 квiтня 2017
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошує взяти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції
У ході конференції передбачається обговорення широкого спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні і економічні аспекти забезпечення захисту інформації

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України