Пошук

Розширений пошук
null

2017

11 грудня 2017
Стипендію Президента України призначено курсанту Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що Указом Президента України від 8 грудня 2017 року № 410 курсанту Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, переможцю VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призначено стипендію Президента України.
1 грудня 2017
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання
29 листопада поточного року Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку зібралась на чергове засідання, на якому було розглянуто ряд актуальних питань галузі.
24 листопада 2017
Держспецзв’язку розпочала цикл освітніх курсів з підвищення кваліфікації для фахівців у сфері кіберберзахисту сектору безпеки й оборони та критичної інфраструктури України
23 листопада поточного року Держспецзв’язку провела перший захід з-поміж освітніх курсів, спрямованих на підвищення кваліфікації для фахівців у сфері кіберберзахисту сектору безпеки й оборони та критичної інфраструктури України.
21 листопада 2017
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи
21 листопада – доленосна дата в новітній історії України та в житті кожного українця. Це день, коли ми повернули й відстояли своє право бути Народом, а не «населенням», Громадянами, а не «електоратом». Українці рішуче довели всьому світові, що Гідність і Свобода – це наші базові цінності, наш генетичний код. Ми довели, що «наша хата – не з краю» чиєїсь новітньої імперії, але що наш дім – у центрі спільного європейського простору, у колі вільних, рівноправних та демократичних країн.
16 листопада 2017
У Держспецзв’язку урочисто відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку
16 листопада в Держспецзв’язку відбулось урочисте засідання з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. У заході взяли участь Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко, керівник галузевої профспілки Микола Стародуб, ветерани галузі й представники громадських організацій.
16 листопада 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
Від імені колективу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України й від себе особисто сердечно вітаю з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
7 листопада 2017
Держспецзв’язку організувало відкриту лекцію з питань кібербезпеки
6 листопада поточного року в рамках науково-технічного семінару Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку була проведена відкрита лекція, на яку запросили керівників і співробітників провідних організацій, комерційних підприємств та наукових установ.
25 жовтня 2017
2 ТВУЗ Держспецзв’язку урочисто відзначив 20-у річницю з дня створення
У жовтні в місті Харкові відбулись урочистості з нагоди 20-ої річниці з дня створення 2 територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку.
18 жовтня 2017
Делегація Адміністрації Держспецзв’язку взяла участь у Всесвітній конференції розвитку електрозв’язку в Аргентині
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 9 жовтня 2017 року у м. Буенос-Айрес розпочала свою роботу Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку (ВКРЕ-17) Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ). У заході Україну як державу-члена МСЕ представляє делегація Адміністрації Держспецзв'язку на чолі з Головою Cлужби Л.О. Євдоченком.
13 жовтня 2017
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем захисника України
Цей день для нашої держави уособлює у собі мужність, силу духу, козацьку доблесть та самовіддане служіння Українському народові, якому вчергове доводиться боронити кордони Української землі та відстоювати свою незалежність.

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України