Пошук

Розширений пошук

2017

16 лютого 2017
«День відкритих дверей» в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
11 березня 2017 року о 12.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбудеться «День відкритих дверей».
10 лютого 2017
Військовослужбовці Держспецзв’язку отримали нові помешкання
На початку лютого 2017 року четверо військових 10 територіального вузла урядового зв’язку, учасники АТО, отримали ключі від нового службового житла. В рамках реалізації відомчої стратегії із забезпечення житлом, вже вдруге за останні півроку, військовослужбовці Держспецзв’язку справляють новосілля.
7 лютого 2017
Інформаційне повідомлення стосовно посвідчень і нагрудних знаків “Ветеран військової служби”
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 № 40 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.99 № 1601 та від 11.07.2007 № 905.
7 лютого 2017
У Держспецзв’язку відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до ВКР-19
Держспецзв’язку, як Адміністрацією зв’язку України, організовано та проведено 02.02.2017 чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).
2 лютого 2017
Держспецзв’язку взято участь у міжнародній конференції TAIEX
24-25 січня 2017 року Держспецзв’язку взяла участь у роботі міжнародної конференції з питань забезпечення кібербезпеки критичної інфраструктури держави - TAIEX: «Workshop on Advancing Cyber Security Capacity in Critical Infrastructure».
27 сiчня 2017
Адміністрація Держспецзв’язку повідомляє про початок формування нового складу Громадської ради
26 січня 2017 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства щодо формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.
27 сiчня 2017
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання
26 січня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку за участі першого заступника Голови Держспецзв’язку Олександра Чаузова, керівників департаментів, представників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку і ринку телекомунікацій.
24 сiчня 2017
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої координаційної групи з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 19.01.2017 відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.
22 сiчня 2017
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з Днем Соборності України
Від історичного проголошення Акта злуки 22 січня 1919 року мрії про українську державність, прагнення єдності українського народу та соборності українських земель перетворилися на справжню національну ідею, яка оволоділа умами практично всіх без винятку співвітчизників і на сьогодні знову стала не тільки найголовнішою цінністю, а й потребує від нашого покоління високої відповідальності.
16 сiчня 2017
Затверджені Правила прийому у 2017 році для вступників до навчального закладу Держспецзв’язку – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Головою Вченої ради, ректором Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Згуровським М.З. за погодженням з Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-майором Держспецзв’язку Євдоченком Л.О., затверджено Додаток до правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2017 році для вступників до Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України