Пошук

Розширений пошук

2017

21 квiтня 2017
Відбулось чергове засідання Громадскої ради при Адміністрації Держспецзв’язку
20 квітня 2017 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку на якому обговорено актуальні питання діяльності Держспецзв’язку та затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.
19 квiтня 2017
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошує взяти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції
У ході конференції передбачається обговорення широкого спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні і економічні аспекти забезпечення захисту інформації
16 квiтня 2017
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з нагоди Великодня
З Великоднем, зі світлим святом Воскресіння Господнього вітаю вас, ваші родини, усіх, хто йде поруч і підтримує в спільній благословенній справі відродження України!
7 квiтня 2017
Створені умови для запровадження електронної ідентифікації з використанням технології Мobile ID
Уведено в дію спільний наказ Міністерства юстиції України та Адміністрації Держспецзв’язку України від 22.03.2017 № 1017/5/206 (зареєстрований у Мін’юсті України 29.03.2017 за № 422/30290), яким упроваджуються європейські підходи до побудови систем ідентифікації з використанням технології Мobile ID.
7 квiтня 2017
Держспецзв’язку попереджає: пошкодження мереж спеціального зв’язку тягне за собою кримінальну відповідальність
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що від початку 2017 року на території Україні зафіксовано понад 30 спроб крадіжки мідного кабелю, який застосовується на мережах спеціального (урядового) зв’язку.
3 квiтня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено Засідання Технічної комісії
За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 5 позиції технічних засобів телекомунікацій
31 березня 2017
Інформаційне повідомлення стосовно процесу подання декларацій до Єдиного державного реєстру електронних декларацій
Прес-служба Держспецзв’язку інформує що за даними Адміністратора (ДП «УСС») Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за станом на 15:00 31.03.2017 у Реєстрі було зареєстровано 1 019 486 декларантів та збережено 4 694 977 документів (у т.ч. чернеток), 1 163 741 декларацій подано.
29 березня 2017
Голова Держспецзв’язку: забезпечити роботу Реєстру е-декларування – пріоритет і невідкладне завдання Служби
За результатами розгляду на засіданні Уряду (29.03.2017) проблематики функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко дав доручення ДП «УСС» та ряду причетних підрозділів Служби вжити комплекс вичерпних заходів для забезпечення роботи Реєстру на другому етапі подання е-декларацій.
17 березня 2017
Відбулися установчі збори та перше засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
16 березня 2017 р. в Адміністрації Держспецзв’язку відбулися установчі збори та перше засідання нового складу Громадської ради.
17 березня 2017
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії
За результатами засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, прийнято рішення про внесення до переліку 22 позиції технічних засобів телекомунікацій

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України