Пошук

Розширений пошук

2016

7 грудня 2016
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку
2 грудня 2016
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання
01 грудня 2016 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку, на якому розглядалася низка важливих питань, пов’язаних з діяльністю Служби.
1 грудня 2016
Уряд схвалив проект постанови, щодо здійснення господарської діяльності в Держспецзв’язку
На засіданні Уряду погоджено зміни до постанови Кабінету Міністрів України в частині, яка стосується визначення правових засад здійснення господарської діяльності Держспецзв’язку.
1 грудня 2016
Працівники Держспецзв’язку взяли участь у Спартакіаді
Збірні команди Держспецзв’язку взяли участь у змаганнях із дев’яти видів спорту в рамках виконання відповідного розпорядження Уряду про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців.
30 листопада 2016
30 листопада – Міжнародний день захисту інформації
Не минуло ще й трьох десятків років як було зафіксовано перший масовий комп’ютерний, або, як зараз називають, кіберінцидент, що спонукало світову спільноту активно впроваджувати нові комплексні підходи до забезпечення інформаційної безпеки.
28 листопада 2016
Уряд схвалив питання ліцензування господарської діяльності у галузі КЗІ та ТЗІ
Уряд схвалив питання ліцензування господарської діяльності у галузі криптографічного та технічного захисту інформації
24 листопада 2016
Уряд схвалив законопроект, який врегульовує питання проходження служби в Держспецзв’язку
23 листопада 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Закону України, яким передбачається внесення змін до низки законодавчих актів
24 листопада 2016
Доходи від надання послуг зв’язку за 9 місяців 2016 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-вересень 2016 року зросли порівняно з січнем-вереснем 2015 року на понад 4 млрд. грн.
23 листопада 2016
Адміністрацією Держспецзв`язку організовано та проведено семінар TAIEX
У Києві 22 - 23 листопада 2016 року в Президент-готелі «Київський» відбувся семінар у рамках інституційної розбудови TAIEX на тему «Європейські практики впровадження стандартів ISO у сфері інформаційної безпеки з метою гармонізації нормативної бази України до норм і стандартів ЄС» із залученням експертів ЄС з Литви, Німеччини та Румунії.
21 листопада 2016
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи
У цей день ми згадуємо всі доленосні події, що відбулися в Україні та віддаємо глибоку шану учасникам Революції Гідності, яка, сколихнувши всю країну хвилею патріотизму, стійкості і мужності, довела важливість демократичних цінностей і національних інтересів нашої держави.

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України