Пошук

Розширений пошук
null

2018

19 квiтня 2018
Президент України дав старт роботи системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення АТО
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 19 квітня 2018 року відбулася нарада з питань інформаційної безпеки держави та протидії російській пропаганді. Під час наради Президент України Петро Порошенко дав старт роботи системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення Антитерористичної операції.
13 квiтня 2018
Відбувся Київський Безпековий Форум
У Києві завершився 11-й Київський Безпековий Форум, який уже традиційно став однією з найбільш представницьких міжнародних дискусійних платформ в Україні.
12 квiтня 2018
Уряд затвердив зміни до Положення про Адміністрацію Держспецзв’язку
З 09 травня 2018 року набирає чинність Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Держспецзв’язку як один з основних суб’єктів національної системи кібербезпеки вживає усіх необхідних заходів, спрямованих на реалізацію положень, визначених цим Законом.
8 квiтня 2018
Вітання Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка з нагоди Великодня
2 квiтня 2018
Концерн РРТ успішно розпочав упровадження цифрового формату радіомовлення в Україні
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що наприкінці березня Концерном РРТ – державним оператором телекомунікацій цифрового мультиплекса – вперше у вітчизняному ефірі, у Києві, було успішно здійснене тестове ввімкнення цифрового радіомовлення.
30 березня 2018
4G в Україні: у найбільших містах країни відсьогодні доступний зв’язок нового покоління!
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що, починаючи відсьогодні, 30 березня 2018 року, у більш ніж 20 найбільших містах країни вже можна скористатися всіма перевагами зв’язку 4-го покоління.
27 березня 2018
Зустріч керівництва Держспецзв’язку та представників Професійної спілки працівників зв’язку України
26 березня 2018 року відбулася зустріч керівництва Держспецзв’язку та представників Професійної спілки працівників зв’язку України.
21 березня 2018
Делегація Держспецзв’язку взяла участь у Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві
У період з 19 по 23 березня у м. Женева (Швейцарія) відбувається щорічний Форум Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (Форум ВСІС – 2018), організаторами якого виступили Міжнародний союз електрозв’язку, ЮНЕСКО, ЮНКТАД і ПРООН за участю інших установ ООН.
14 березня 2018
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на День відкритих дверей
24 березня 2018 року о 10.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» , який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбудеться День відкритих дверей.
12 березня 2018
Держспецзв’язку взяла участь у роботі міжнародного семінару з питань кібербезпеки
З 04 по 08 березня 2018 року в Будапешті, Угорщина, відбувся міжнародний семінар «Національна діяльність: впровадження стратегії кібербезпеки».

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України