Пошук

Розширений пошук
null

2019

13 грудня 2019
Валентин Петров: Наступного року ми очікуємо на трансформацію Держспецзв’язку
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров взяв участь в черговому засіданні Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку. Він окреслив основні питання, які стоять на порядку денному діяльності Держспецзв’язку, повідомив про перспективні напрями розвитку Служби та подальший вектор трансформації, відповів на питання присутніх членів Громадської ради.
12 грудня 2019
Вітання Голови Держспецзв’язку Валентина Петрова з Днем Сухопутних військ України
11 грудня 2019
Валентин Петров: Ми плануємо за рік імплементувати в українське правове поле європейські стандарти захисту інформації
Протягом наступного 2020 року Держспецзв’язку має імплементувати європейські стандарти із захисту інформації в українську практику. Про це сказав Голова Держспецзв’язку Валентин Петров під час зустрічі з представниками Міжнародного і Ібероамериканського фонду адміністрування та державної політики (FIIAPP) та Академії електронного урядування eGA.
11 грудня 2019
Валентин Петров: Держспецзв’язку посилюватиме свої технічні можливості з реагування на кіберінциденти
Держспецзв’язку підтверджує свою прихильність положенням, що закладені в Директиву про безпеку мережевих та інформаційних систем (Директива NIS) щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури, яка є одним з найважливіших компонентів загальної стратегії, спрямованої на запобігання кібератакам і порушень в роботі мережевих систем.
9 грудня 2019
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров відвідав конференцію UISGCON15
6 грудня Голова Держспецзв’язку Валентин Петров відвідав конференцію UISGCON15, де взяли участь також представники Держспецзв’язку.
6 грудня 2019
Представник Держспецзв’язку взяв участь у засіданні комітету з електронних комунікацій та антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України
5 грудня представник Держспецзв’язку взяв участь у засіданні комітету з електронних комунікацій при Торгово-промисловій палаті України та Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України.
6 грудня 2019
Вітання Голови Держспецзв’язку полковника Валентина Петрова з Днем Збройних Сил України
3 грудня 2019
Співробітники Держспецзв’язку взяли участь у супроводженні спільної тренувальної місії спостережного польоту інспекційної групи США-Швеція
30 листопада 2019
Голова Держспецзв’язку Валентин Петров презентував роботу навчального ситуаційного центру кібербезпеки Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації
29 листопада Голова Держспецзв’язку Валентин Петров ознайомив Секретаря РНБО України Олексія Данілова, заступника Секретаря РНБО України Сергія Демедюка з роботою навчального ситуаційного центру кібербезпеки та основними напрямами діяльності підготовки військових фахівців Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
29 листопада 2019
Валентин Петров: Впроваджуємо у Держспецзв’язку нульову толерантність до корупції
Викорінення та унеможливлення передумов для корупції в Держспецзв’язку - одне з найголовніших завдань сьогодні. На цьому наголосив Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Валентин Петров в інтерв’ю виданню «Український тиждень».Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України