Пошук

Розширений пошук
null

2018

16 листопада 2018
Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
9 листопада 2018
Голова Держспецзв’язку: кібератаки на другому місці в рейтингу глобальних світових ризиків
7-8 листопада відбулася Міжнародна конференція високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед», метою якої було підбиття підсумків першого десятиліття гібридної війни та розроблення рекомендацій для ефективної спільної протидії.
9 листопада 2018
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку провела чергове засідання
08 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку, ініційоване Службою для обговорення організації підготовки фахівців за спеціальністю «кібербезпека» у вищих навчальних закладах України.
9 листопада 2018
Україна створює єдиний простір довіри та інтегрується в електронний ринок Європи
7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги».
1 листопада 2018
Відбулися вибори керівництва МСЕ
1 листопада в рамках Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) відбулися вибори Генерального Секретаря цієї організації та його заступника.
30 жовтня 2018
Україна вибудовує національний цифровий простір у надскладних умовах гібридної війни, долаючи виклики сучасних кіберзагроз та інформаційних агресій
Сьогодні на Пленарному засіданні Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку виступив Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, ознайомивши учасників ПК-18 з позитивами в досягненні цілей програми МСЕ «Connect 2020», станом розвитку інноваційної економіки та інформаційного суспільства в Україні.
29 жовтня 2018
Розпочато роботу Повноважної конференції МСЕ
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що сьогодні, 29 жовтня, розпочала свою роботу Повноважна конференція Міжнародного союзу електрозв’язку (ПК-18), яка проходить у Дубаї (ОАЕ) і триватиме до 16 листопада.
13 жовтня 2018
Вітаємо з Днем захисника України!
Прес-служба Держспецзв’язку від імені всього особового складу вітає з Днем захисника України! Щиро віримо, що Покрова Пресвятої Богородиці захистить мужніх воїнів, які героїчно боронять незалежність і територіальну цілісність України, убереже під покровом Божої Благодаті українські родини, наші землю й країну!
12 жовтня 2018
Привітання з Днем захисника України та Днем урядового зв'язку
25 вересня 2018
У Києві розпочалося чергове засідання з підготовки до ВКР-19 МСЄ
Прес-служба Держспецзв’язку інформує, що 25 вересня 2018 року розпочалося сьоме засідання Проектної групи D Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19) Міжнародного союзу електрозв’язку

Держава турбується про тебе

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України